Повідомлення

Вітаємо Валерія Івановича Гринчака з ювілеєм!

21 червня 2017 року
Сьогодні легендарному розвіднику виповнюється 60 років
Вітаємо Валерія Івановича Гринчака з ювілеєм!

Славна українська земля своїми воїнами, які завжди відрізнялись надзвичайною мужністю та героїзмом. Від стародавніх часів до сьогодення українці славляться своїми ратними подвигами, вірністю військовому обов’язку та самопожертвою в ім’я Батьківщини.

Сумний слід залишила афганська війна 1979–1989 років в пам’яті українського народу. Тисячі загиблих та скалічених воїнів – такою була плата українців за авантюрне рішення радянського керівництва щодо участі в тій війні. Проте мужність та героїзм українців, проявлені в далекому Афганістані, не піддаються сумніву. Назавжди викарбувані в історії розвідки імена Героїв Радянського Союзу Ярослава Горошка, Олега Оніщука, Ігоря Плосконоса, які повністю виконали офіцерський та військовий обов’язок.

Сьогодні своє 60-річчя відзначає Герой Радянського Союзу Валерій Гринчак. Зазнавши важкого поранення під час виконання бойового завдання в Афганістані, Валерій Іванович не втратив сили духу та волі до перемоги. Впродовж декількох років за його безпосередньої участі у славетному Київському вищому загальновійськовому командному училищі здобували освіту майбутні офіцери-розвідники, багато з яких сьогодні боронить свободу і незалежність нашої держави на Сході України.

Щиро вітаємо Валерія Івановича з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я та реалізації всіх планів та бажань!