Україна захищає світ
00
00
00

Тести

Тестові методики призначені для дослідження рівня розвитку інтелектуальних здібностей особистості

Запропоновані тестові методики призначені для дослідження рівня розвитку інтелектуальних здібностей особистості. За їх допомогою Ви зможете самостійно визначити власний IQ.

 

Тест Равена розрахований на визначення рівня розвитку інтелекту з IQ>70. При дослідженні кандидатів що мають більш низькі рівні розвитку інтелекту даний тест значно втрачає свою інформативність, і вимагає використання інших спеціалізованих тестів.

Тест “Прогресивні матриці Равена”.

Опрацювання тесту “Прогресивні матриці Равена”.

Інтелектуальний тест Айзенка найбільш точно визначає значення IQ у діапазоні від 100 до 130.

Інтелектуальний тест Г.Ю. Айзенка.

Ключ до інтелектуального тесту Г.Ю.Айзенка

 

Рівень IQ вище 130: визначні інтелектуальні та творчі здібності (серед них Стівен Хоукінг, Білл Гейтс). Такі люди досягають визначних успіхів в різних галузях науки. Їх вважають геніями епохи, таких людей лише 0,2%.

Рівень IQ 121–130: інтелектуальні здібності значно вище середнього, таких осіб приблизно 6% серед людської популяції. У ВНЗах вони зазвичай є відмінниками з усіх предметів, досягають високих результатів у професійній діяльності.

Рівень IQ 111–120: інтелектуальні здібності вище середнього, таких осіб приблизно 12% серед людської популяції. Такі люди відрізняються працелюбством, вони все життя опановують нові знання та навички.

Рівень IQ 101–110: середній рівень розвитку розумових здібностей, такі люди досягають певних висот у своїй професійній діяльності переважно за рахунок наполегливості та методичності. Тяжко займатися виключно розумовою діяльністю. В популяції приблизно таких осіб приблизно 25%.

Рівень IQ 91–100: середній рівень розвитку розумових здібностей, такі люди непогано навчаються у школі та ВНЗах, найбільш комфортно відчувають себе на роботі що не вимагає значних розумових зусиль, зокрема у сфері менеджменту. В популяції приблизно таких осіб приблизно 25%.

Рівень IQ 81–90: такі люди як правило не отримують вищу освіту, найбільш комфортно відчувають себе у сфері робітничих спеціальностей. У популяції такі особи складають приблизно 10%.

Рівень IQ 71–80: низький рівень розвитку розумових здібностей, такі особи часто навчаються у спеціальних школах, але можуть закінчити і звичайну проте з посередніми результатами. Складають біля 10%.

Рівень IQ 51–70: наявні ознаки розумової відсталості, такі люди навчаються у спеціальних навчальних закладах, проте вони здатні обслуговувати себе, і по суті є повноцінними членами суспільства. Складають приблизно 7%.

Рівень IQ 21–50: таких осіб приблизно 2%, вони мають ознаки розумової відсталості середнього ступеню, вони не можуть навчатися, вони можуть обслуговувати себе, проте часто мають опікунів.

Рівень IQ < 20: тяжка форма розумової відсталості, не здатні до навчання, не можуть обслуговувати себе мають опікунів з числа здорових осіб. Складають біля 0,2%.


 

Висновок про добрий або відмінний рівень розвитку інтелектуальних здібностей виявлений Вами за допомогою даних тестів призначений лише для Вас, і носить орієнтовний характер. Він не буде враховуватися під час проходження заходів щодо визначення рівня розвитку окремих індивідуально-психологічних якостей, важливих для призначення на посади в ГУР МО України.

 

Пам’ятайте, що інтелект є головною зброєю сучасного розвідника. Бажаємо Вам успіхів!