ЗМІ про нас

Українські військові аташе передали медичне обладнання для лікування військовослужбовців

22 липня 2016 року/ видання Міністерства оборони України “Народна армія”

Сьогодні, 22 липня, в рамках проведення зборів з військовими аташе України акредитованими за кордоном, що відбуваються під патронатом Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, військові дипломати відвідали Національний військово-медичний клінічний центр “Головний військовий клінічний госпіталь”.

Під час візиту військові аташе передали військовому госпіталю медичне обладнання, зокрема наданий німецькими лікарями дефібрилятор, а також препарати для лікування поранених воїнів.

Окрім цього, в рамках круглого столу військові дипломати поспілкувалися з лікарями та дізналися про проблеми закладу в обладнанні та препаратах.

– В кінці минулого року республіка Польща надала гуманітарну допомогу на потреби Збройних Сил України близько 98 найменувань медичних засобів на загальну суму понад 100 тисяч доларів. Сьогоднішній захід є дуже важливим. Адже, відчуваючи потреби, які є у військового госпіталю, кожен аташе може скерувати свою працю на досягнення практичних результатів по наданню гуманітарної допомоги, – розповів аташе з питань оборони при посольстві України в республіці Польща полковник Сергій Яцульчак.

Спілкуючись із керівництвом лікувального закладу, військові аташе повідомили про налагоджені контакти із закордонними клініками та благодійними організаціями, які постійно сприяють лікуванню та реабілітації  важкопоранених українських військових за кордоном. Також представники військового дипломатичного корпусу запевнили лікарів в своїй готовності сприяти налагодженню прямих контактів між “ГВКГ” та закордонними профільними закладами.

Заступник начальника центру полковник Олександр Лашин подякував військовим аташе за допомогу, яку вони надають для лікування поранених військовослужбовців.

– Апаратура, яку військові аташе сьогодні передали для госпіталю буде використовуватися для лікування всіх категорій хворих, – зазначив Олександр Лашин.

Олена Круглєня