Повідомлення

У ГУР МО України відзначили День гідності та свободи

21 листопада 2016 року
Співробітники ГУР МО України вшанували мужність учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України

Одним із приурочених до свята заходів був виступ перед співробітниками розвідувального органу історика та політолога Євгена Магди.

Уже третій рік Росія здійснює проти України військову агресію. Форпостом у протистоянні цій агресії є і Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Зважаючи на це, відомий український історик та політичний аналітик презентував розвідникам свою книгу “Гібридна війна: вижити і перемогти”.

У книзі Євген Магда називає чинники, через які Україна стала об’єктом агресії з боку Росії. Автор аналізує причини ослаблення України, зазначає головні прояви агресії та пропонує свої способи перемоги в протистоянні з однією з найагресивніших держав світу.

Під час зустрічі автор відповів на численні запитання співробітників ГУР МО України про своє бачення нових для міжнародних відносин явищ – гібридної війни, методів протидії агресії РФ проти нашої держави та висловив сподівання на подальші зустрічі з представниками воєнної розвідки України.