Повідомлення

Звернення начальника ГУР МО України з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня 2017 року

Шановні колеги, бойові побратими!

Звернення начальника ГУР МО України з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми вшановуємо наших ветеранів, з болем і смутком згадуючи трагічні сторінки найкривавішої війни в історії людства.

Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за рідну землю, хто мужньо боровся на фронтах, самовіддано працював у тилу, день за днем наближав Велику Перемогу. Світла пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях.

Сьогодні на сході нашої країни тривають бойові дії. Український народ, успадкувавши героїчні подвиги дідів і прадідів, зі зброєю в руках став на захист незалежності та територіальної цілісності України. Проявляючи мужність, стійкість та жертовність, кращі сини та доньки України дають рішучу відсіч підступному ворогу.

Упевнений, ми подолаємо імперську агресію і переможемо, адже сила духу українських воїнів та непохитна віра є нездоланними!

Слава Україні!

Слава її героям!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-майор  В.В.БУРБА