Повідомлення

Живі – доки пам’ятаємо

18 липня 2016 року
Біля Кропивницького провели рибальський турнір на честь Героя України розвідника Юрія Коваленка
Живі – доки пам’ятаємо

Вшанувати пам’ять Героя України з’їхалось 17 команд. Майже всі учасники знали Коваленка особисто. Тематику рибальства обрали через захоплення Юрія. Весь вільний час він проводив або з родиною, або з вудкою.

Ініціатором такого вшанування став побратим Юрія Коваленка, командир третього полку спецпризначення Герой України Олександр Трепак. Він пам’ятає Юрія справжнім воїном, який власним прикладом показував, що таке честь і гідність.

– Він завжди був попереду, давав приклад хлопцям. Якщо це був марш-кидок – отже, Юрій Вікторович брав спорядження і біг з усіма. Біг першим. Він не заспокоювався, поки не досягав найкращого результату. Він був азартним в цьому розумінні, – згадує Олександр Трепак.

– Якби Юрій Вікторович був живий, що б я йому сказав… Мабуть, я його просто обійняв би і сказав, що ми його дуже любимо, і не тільки його, а всіх хлопців, яких немає поруч з нами, – говорить бойовий побратим героя.

Після змагань учасники домовилися продовжувати традицію. Через рік з вудками та позитивним настроєм вони вшановуватимуть пам’ять свого вчителя та друга.