Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Земляки вшановують пам’ять солдатів, які віддали своє життя за Україну

30 жовтня 2014 року
Днями у Кіровограді з’явився пам’ятний бігборд на честь розвідника Олега Кулигіна, який загинув у зоні АТО
Земляки вшановують пам’ять солдатів, які віддали своє життя за Україну

Офіцер окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України Олег Борисович Кулигін загинув 14 вересня ц. р., героїчно обороняючи донецький аеропорт. Йому було 43 роки.

Олег родом з Олександрії. До війни він працював на шахті гірничим майстром. Був нагороджений почесною відзнакою “Шахтарська слава” III ступеня. 11 березня ц. р. Олег Кулигін першим із працівників шахти був призваний до лав ЗС України. До направлення в зону АТО служив в окремому полку спеціального призначення. Олег Борисович був люблячим чоловіком і турботливим батьком, без якого залишились дружина і двоє синів. Крім того, його завжди вирізняла принциповість та ініціативність, активна життєва позиція і патріотизм.

Земляки вшановують пам’ять солдатів, які віддали своє життя за Україну

Розповідаючи про капітана Кулигіна, заступник командира полку підполковник Андрій Н. зазначив: “Олег прийшов до нас в частину по мобілізації й одразу себе зарекомендував як людина з активною громадською позицією. Він добровільно написав рапорт і попросився у зону АТО, куди він, в принципі, міг не йти. Ми ним пишаємось як офіцером, поважаємо його як чоловіка. Хоч він і не був кадровим воєнним, але ми його записуємо навічно в наші ряди. Хочу сказати його синам, що вони можуть пишатися своїм батьком”.