Повідомлення

Завжди бути першим

4 жовтня 2019 року
Одному із перших командирів підрозділу спеціального призначення ГУР МО України Ярославу Горошку сьогодні виповнилося б 62 роки
Завжди бути першим

За виконання бойових завдань в Афганістані Ярослав Горошко був двічі нагороджений орденом Червоної Зірки та удостоєний звання Героя Радянського Союзу. Зі здобуттям Україною незалежності сильний тілом і духом, мужній воїн, якому довелося пройти политий кров’ю та потом шлях та з честю витримати усі випробування, які підготувала доля, передавав свої бойові знання та вміння молодому поколінню українських розвідників.

Ярослав Горошко готував підрозділи спеціального призначення Головного управління розвідки Міністерства оборони України з 1993 року. Вольовий, жорсткий, але справедливий командир, він створив нову еліту українського війська.

8 червня 1994 року підполковник Горошко трагічно загинув, але його обидва сини Павло та Іван, як мріяв батько, стали офіцерами. З честю та гідністю нащадки Героя продовжили славні традиції служіння Вітчизні.

Ветерани воєнної розвідки України з вдячністю згадують Ярослава Павловича та кажуть, що отримані від нього знання вже неодноразово рятували їм життя під час протистояння російському агресору.