Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

З нагоди 23-ї річниці Збройних Сил України у ГУР МО України відбулося урочисте зібрання

6 грудня 2014 року
В урочистостях взяли участь співробітники ГУР МО України та особовий склад підпорядкованих військових частин

“Збройні Сили України були створені у 1991 році, але справжнє їх народження та становлення відбулося у 2014 році. На нашу землю прийшов ворог щоб позбавити нас майбутнього, якого заслуговує український народ. Захищаючи Батьківщину, ми несемо втрати, які болем залишаються у наших серцях. Ми переконані, що втрати не були даремними, адже завдяки героїзму патріотів Україна вистояла у найскладніші часи. Сьогодні воєнна розвідка України щодня, щогодини вживає всіх заходів для викриття планів та упередження дій ворога,” – зазначив, відкриваючи урочистості, начальник ГУР МО України генерал-майор Юрій Павлов та запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

З нагоди 23-ї річниці Збройних Сил України у ГУР МО України відбулося урочисте зібрання

Привітати розвідників зі святом завітали Голова Служби зовнішньої розвідки України Віктор Гвоздь, начальник Головного управління по роботі з особовим складом ЗС України генерал-майор Іван Чубенко, протоієрей Володимир Тимощук, відомі волонтери Юрій Бірюков і Тетяна Ричкова, ветерани воєнної розвідки.

Вітаючи розвідників зі святом, усі гості висловили впевненість у перемозі ЗС України в боротьбі за збереження територіальної цілісності нашої держави.

Користуючись нагодою, начальник ГУР МО України привітав Юрія Бірюкова і Тетяну Ричкову та в їх особі всіх волонтерів із Міжнародним днем волонтерів та щиро подякував за всебічну підтримку захисників Вітчизни.

З нагоди 23-ї річниці Збройних Сил України у ГУР МО України відбулося урочисте зібрання

Співробітникам ГУР МО України, які проявили мужність та героїзм у відстоюванні територіальної цілісності України, було вручено державні нагороди, заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, почесні грамоти та подяки.

На завершення заходу вокально-інструментальний ансамбль “Оберіг” ГУР МО України, який щойно повернувся із зони АТО, виступив із короткою концертною програмою.