Повідомлення

Вперше за час війни воїни одного з розвідувальних батальйонів зустрінуть Новий рік вдома

28 грудня 2016 року
Днями на ротацію до пункту постійної дислокації на Житомирщині повернулися воїни окремого розвідувального батальйону ЗС України
Вперше за час війни воїни одного з розвідувальних батальйонів зустрінуть Новий рік вдома

Цього дня у мешканців міста та району був по-справжньому святковий день, адже вони урочисто зустрічали на пероні місцевого залізничного вокзалу своїх земляків, які захищали Україну від російських окупантів.

Вперше від початку російської збройної агресії проти нашої держави розвідники повернулися додому напередодні Нового року. Незважаючи на втому, воїни були щасливі – адже вони нарешті вдома. Два роки воїни батальйону мужньо захищали територіальну цілісність нашої держави, щодня у важких умовах стримували агресора та оберігали рідну землю ціною власного життя та здоров’я.

Вітаючи розвідників з поверненням, перший заступник голови районної державної адміністрації зазначила: “Ми щиро віримо, що війна завершиться і всі наші воїни-захисники повернуться живими, що нарешті прийде мир на нашу землю. Сьогодні всі ми від щирого серця дякуємо вам за відвагу й сміливість. Ці важливі вчинки заслуговують на найвищі почесті й повагу. Нехай Бог кожного з вас оберігає та благословляє! Повертайтеся завжди до своїх рідних живими, здоровими та з перемогою!”