Повідомлення

Волонтери вшанували пам’ять про загиблого розвідника Андрія Шершня модернізацією снайперських гвинтівок

25 жовтня 2014 року
За сприяння патріотів до окремого полку спеціального призначення, де проходив службу герой, надійшла ефективна стрілецька зброя
Волонтери вшанували пам’ять про загиблого розвідника Андрія Шершня модернізацією снайперських гвинтівок

29 липня ц. р. під час виконання бойового завдання в районі міста Сніжне Донецької області загинув заступник командира розвідувальної групи спеціального призначення старшина Шершень Андрій Олексійович.

Андрій Шершень був не тільки професіоналом військової справи, але й відмінним товаришем, спортсменом та талановитим інструктором зі снайпінгу.

У пам’ять про загиблого розвідника волонтери модернізували та передали до окремого полку спеціального призначення ЗС України, де він проходив службу, шість снайперських гвинтівок.

За результатами модернізації було відновлено основні частини та механізми гвинтівок, а також обладнано їх сучасними прицілами та приладами безшумної стрільби.

Щиро дякуємо патріотам за допомогу, віримо та знаємо, що пам’ять про Андрія Шершня свинцем залишиться в серцях багатьох окупантів.

Волонтери вшанували пам’ять про загиблого розвідника Андрія Шершня модернізацією снайперських гвинтівок Волонтери вшанували пам’ять про загиблого розвідника Андрія Шершня модернізацією снайперських гвинтівок