Повідомлення

Воїни-розвідники отримали нові індивідуальні аптечки

20 травня 2015 року
Особовий склад підрозділів військової розвідки отримує від Фонду оборони країни індивідуальні аптечки, укомплектовані за стандартами НАТО
Воїни-розвідники отримали нові індивідуальні аптечки Воїни-розвідники отримали нові індивідуальні аптечки

У кожному наборі – сучасний кровоспинний засіб, протишокові препарати, перев’язувальні матеріали і, навіть, термоковдра. Собівартість такої аптечки – 70 доларів. Закуплені вони на пожертви благодійників як з України, так і з-за кордону.

На закупівлю кровоспинного засобу, наприклад, один з українських бізнесменів перерахував мільйон гривень. Українським військовим планують роздати 50 тисяч таких аптечок. Поки що ними забезпечили 2 тисячі воїнів, які виконали головну умову фонду – аптечку солдат отримує тільки після проходження курсу з тактичної медицини і складання заліку.

“Ми не просто видаємо аптечки нашим підрозділам, дуже важливо, що ми проводимо тренінги. Тому що аптечка без тренінгу, вона, взагалі-то, не потрібна. У нас дуже багато було випадків з початку війни, коли ми почали видавати аптечки, коли сюди, в Дніпро, привозили поранених і їх аптечки були навіть не розпаковані. Тобто бійці не знали, як ними користуватися”, – говорить голова Фонду оборони країни Павло Хазан.

Детальніше про передачу розвідникам індивідуальних аптечок можна дізнатися за посиланням: http://tsn.ua/video/video-novini/individualni-aptechki-otrimali-biyci-74-okremoyi-rozvidroti-vid-fondu-oboroni-krayini.html