Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Воєнна розвідка України спостерігає за російськими військами на території Білорусі

17 січня 2023 року

Воєнна розвідка України спостерігає за російськими військами на території БілорусіПредставник ГУР МО України Андрій Черняк у коментарі “Радіо Свобода” заявив, що, за даними української воєнної розвідки, ймовірність вторгнення російських окупаційних військ з території Білорусі в найближчі тижні залишається низькою.

“Існує певний механізм оцінки загроз, є певні маркери, за якими ми оцінюємо ймовірність тієї чи іншої дії. Ми постійно стежимо за будь-якими змінами ситуації в Білорусі. Сьогодні воєнна розвідка України не фіксує на території Білорусі ознак створення ударного угруповання. російська армія в Білорусі здійснює завдання ударів по мирних містах та цивільній інфраструктурі України, проводить навчання та готує мобілізованих. Потім цих мобілізованих перекидають у зону бойових дій. Розмови про можливе вторгнення в Україну з боку Білорусі – це спроба відтягнути наші війська від зони бойових дій”, – заявив представник ГУР МО України.

За словами Андрія Черняка, воєнна розвідка України відслідковує те, що відбувається на території Білорусі, оскільки там є російські військові. “Нам доводиться вести в Білорусі розвідку – ми цього не приховуємо. У разі вторгнення сили окупантів буде знищено”, – підсумував представник воєнної розвідки України.