Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Воєнна розвідка України ідентифікувала російських військових злочинців

17 березня 2021 року
У скоєнні військових злочинів та злочинів проти людяності на території України брали участь військовослужбовці 18 омсбр ЗС РФ
Воєнна розвідка України ідентифікувала російських військових злочинців

За інформацією воєнної розвідки України, в бойових діях на території нашої держави брали участь військовослужбовці реактивного дивізіону 18 окремої мотострілецької бригади. Зазначена бригада дислокована у місті Ханкала (військова частина 27777) та у 2017 році була переформована в 71 мсп 42-ї дивізії Південного військового округу ЗС Росії.

Воєнною розвідкою України підтверджено особу військового злочинця Артура Басирова, народженого 05 грудня 1991 року в Нижнєкамську.

Артур Басиров з 2012 року – військовослужбовець служби за контрактом розвідувальної роти 18 омсбр ЗС РФ. З січня 2014 року – військовослужбовець взводу управління реактивного дивізіону цієї ж бригади.

За військові злочини проти народу України нагороджений відомчою медаллю МО РФ “За возвращение Крыма”.

Також воєнною розвідкою України встановлено причетність до скоєння військових злочинів та злочинів проти людяності кадрового військовослужбовця ЗС РФ Олександра Тімаєва, який народився 10 вересня 1989 року у селі Калтаси, Башкортостан.

Олександр Тімаєв у 2011 році закінчив Єкатеринбурзьке вище артилерійське командне училище, у 2012 році – річний курс при Михайлівській військовій артилерійській академії в Санкт-Петербурзі. У 2014 році командир 2 вогневого взводу 2 реактивної батареї реактивного дивізіону в/ч 27777.

Воєнна розвідка України ідентифікувала російських військових злочинців

За військові злочини проти народу України нагороджений відомчою медаллю МО РФ “За возвращение Крыма” та медаллю Суворова.

До правоохоронних органів України вже направлено інформацію про кадрових військовослужбовців в/ч 27777 ЗС РФ Руслана Хафізова, Руслана Сатдінова, Максима Дубініна та Антона Гареєва.

Інформацію про військових злочинців також підтверджено волонтерським співтовариством “Inform Napalm”.

Вкотре нагадуємо кадровим військовослужбовцям та найманцям країни-агресора про невідворотність покарання за вчинення військових злочинів та злочинів проти людяності.