Повідомлення

Військово-патріотичне виховання молоді – запорука існування сильної та квітучої України

25 вересня 2015 року
Незважаючи на виконання значного обсягу завдань за призначенням в зоні АТО, розвідники знаходять час для зустрічей з молоддю

Військово-патріотичне виховання молоді – запорука існування сильної та квітучої УкраїниЗбройна агресія Росії проти України викрила комплекс проблем з підготовки нашої держави до збройного захисту від посягань на її незалежність та територіальну цілісність. Однією з проблем є незадовільний стан військово-патріотичного виховання молоді, яке впродовж останніх років зазнало стагнації та не мало системності. Але як у бойових умовах, так і в мирному житті в процесі розбудови системи військово-патріотичного виховання молоді українські розвідники є одними з перших.

Незважаючи на виконання значного обсягу завдань за призначенням в зоні АТО, розвідники вишукують час для занять та спілкування з молоддю. Зокрема, днями розвідники 3 окремого полку спеціального призначення в рамках програми “Захисник Кіровоградщини” впродовж трьох діб проводили заняття з понад 50 старшокласниками. Під час занять юнаки набули багато корисних для кожного чоловіка навичок з ведення бою, поводження зі зброєю та володіння прийомами рукопашного бою.

Військово-патріотичне виховання молоді – запорука існування сильної та квітучої УкраїниРаніше спецпризначенці провели у своїй військовій частині екскурсію для кадетського класу одного з навчальних закладів міста. Можливість відвідати музей легендарного полку, побачити та потримати в руках зброю, послухати розповідь досвідченого розвідника – все це справило неймовірне враження на підлітків, які всі сьогодні захопилися мрією стати розвідником.