Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Відповідності підготовки фахівців розвідки умовам сьогодення – особлива увага

24 березня 2016 року
У систему навчання у профільних навчальних закладах та підрозділах розвідки впроваджується досвід АТО
Відповідності підготовки фахівців розвідки умовам сьогодення – особлива увага

Всебічний досвід організації та ведення розвідки, набутий під час проведення АТО, активно впроваджується у комплексну систему підготовки особового складу розвідувальних частин та підрозділів. При цьому особлива увага приділяється підготовці офіцерських кадрів.

Днями у Військовій академії у систему підготовки курсантів-розвідників впроваджено чергові заходи з її вдосконалення. Так, досягнуто згоди з Військовою службою правопорядку ЗС України (далі – ВСП) щодо залучення підрозділів ВСП до проведення тактичних заходів підготовки курсантів-розвідників. Така взаємодія є взаємокорисною, адже одночасно підрозділи ВСП отримують можливість вдосконалити систему протидії ДРГ противника, а розвідники, у свою чергу, набувають практичного досвіду ведення розвідки в умовах жорсткого контррозвідувального режиму противника.

Крім того, на факультеті підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення навчального закладу тривають заходи з розроблення та вдосконалення програмного забезпечення технічних засобів зв’язку.