Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Від серця – до серця

3 січня 2015 року
З нагоди Нового Року військовослужбовці підпорядкованих ГУР МО України військових частин відвідали два центри соціально-психологічної реабілітації дітей, розташованих у Київській області
Від серця – до серця

Неоголошена війна, розв’язана північним сусідом на Сході України, боляче вдарила по всьому населенню нашої держави. Проте найбільш вразлива категорія будь-якої війни – це діти.

Від початку АТО завдяки волонтерам, активістам та благодійним організаціям із зони бойових дій було евакуйовано велику кількість дітей. Але після цього з’явилася інша, не менш складна проблема – переважна більшість дітей та підлітків потребує психологічної та соціальної реабілітації після пережитих жахів війни.

З метою вирішення цієї проблеми евакуйованих з Донеччини та Луганщини дітей було направлено у центри соціально-психологічної реабілітації, де з ними працюють фахівці та надається необхідна психологічна допомога.

Від серця – до серця

Поряд з виконанням завдань за призначенням, українські розвідники не залишаються осторонь загальнодержавних проблем та у міру можливостей беруть участь в їх вирішенні. Так, з нагоди новорічних свят військовослужбовці підпорядкованих ГУР МО України військових частин відвідали комунальний заклад “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Надія”, що знаходиться у Таращанському районі, та Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Сезенків”, що знаходиться у Баришівському районі.

За ініціативи особового складу військових частин було зібрано кошти, на які розвідники придбали для дітей іграшки, солодощі та різноманітні електронні гаджети. Нагородою розвідникам, компанію яким склали Дід Мороз та Снігуронька, стали щира вдячність маленьких громадян нашої держави, їх щасливі посмішки та дзвінкий сміх.