Повідомлення

“Ветерани. Життя триває…”

22 грудня 2016 року
Волонтери фонду “Повернись живим” випустили благодійний календар і присвятили його ветеранам АТО
“Ветерани. Життя триває…”

У календарі представлено історії воїнів уже в цивільному житті після служби.

Дмитро Крикун, позивний “Амур”, навесні 2014 року потрапив до розвідувальної роти 95 аеромобільної бригади ЗC України. В зоні АТО провів рік, брав участь у легендарному Рейді й обороні Донецького аеропорту. Після служби відкрив власну справу – кабінет “Кіборг-масаж”. Опанувати мануальну терапію та масаж – це були юнацькі мрії Дмитра. Власним досвідом він довів, що кожен за бажання може кардинально змінити своє життя. Головне – любити те, що ти робиш, і не зупинятися перед страхом змін.

Євген Турчак на позивний “Жора” також служив у розвідувальній роті 95 бригади. Брав участь у звільненні Слов’янська, Лисичанська, Красного Луча, Попасної, тримав оборону у Донецькому аеропорті. Нагороджений орденом “За мужність”. Після повернення з війни став засновником Спілки учасників АТО Деснянського району Києва. Сьогодні спілка росте, запускаються нові проекти – від патронажу родин поранених та загиблих воїнів до навчання тих, хто б хотів піти служити до Збройних Сил України за контрактом.

Андрій Римарук, позивний “Молдован”, – розвідник 53 окремої механізованої бригади. Відслуживши більше року, опановує нову для України професію – аудит волонтерської допомоги. Андрій об’їжджає місця дислокації військових у зоні бойових дій і перевіряє наявність та ефективність використання переданих Благодійним фондом “Повернись живим” високоточних приладів.

Портрет кожного з героїв календаря – це не просто історія людини, що пережила війну. Це історії перемог. Перемог у боях, перемог над обставинами і перемог над собою.