Повідомлення

Ветерани 54 окремого розвідувального батальйону заснували громадську організацію “Бойове братство України”

2 червня 2020 року
Одним із напрямів роботи організації є вшанування пам’яті загиблих під час російсько-української війни
Ветерани 54 окремого розвідувального батальйону заснували громадську організацію “Бойове братство України”

На думку засновників “Бойового братства”, кожна дитина загиблого українського воїна має отримати відзнаку в пам’ять про його подвиг. Сьогодні родинам бійців вручили вже дві тисячі сто срібних пам’ятних відзнак у вигляді серця у терновому вінку, з якого стікає крапля крові.

Перші обереги було вручено в Житомирі 23 серпня минулого року, в день Державного Прапора України, а також 7 вересня, в день воєнної розвідки, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні в Києві. На сьогодні засновники громадської організації провели вручення в дев’яти областях України. Загалом ще мають отримати срібні серця понад 4 тисячі дітей.

– Наша ініціатива дає змогу показати дітям загиблих, що їхні батьки – герої, і що ми шануємо це, – говорить екскомандир 54 розвідувального батальйону, голова громадської організації “Бойове братство України” Леонід Климчук. – Сім’ям – що є на кого спертися, до кого звернутися в разі необхідності, бо за кожною родиною ми хочемо закріпити волонтера, щоб він слідкував, які проблеми виникають в таких родинах, що відбувається, в яких питаннях потрібна допомога. Тоді родини не будуть відчувати себе забутими. А суспільство має пам’ятати, що в країні ще точиться війна, вона ще не закінчилася, і нам всім разом потрібно досягати перемоги, щоб кількість дітей, які залишилися сиротами, не збільшувалася.

Вшанування загиблих воїнів – не єдиний проєкт громадської організації, створеної воїнами-розвідниками. Більш детально про плани та напрями її діяльності можна дізнатися за посиланням.