Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Ветерану воєнної розвідки В. Кузовенку виповнилося 89 років

8 листопада 2014 року
У день народження прославленого ветерана привітали представники керівництва ГУР МО України та провідних громадських організацій ветеранів-розвідників України
Ветерану воєнної розвідки В. Кузовенку виповнилося 89 років

7 листопада ветеран Великої Вітчизняної війни, одна з найбільш яскравих постатей вітчизняної воєнної розвідки, генерал-майор у відставці Володимир Федорович Кузовенко відзначив своє 89-річчя.

У 17 років він добровільно пішов на фронт. Під час бойових дій особисто знищив 9 фашистських танків, велику кількість іншої бойової техніки та живої сили противника. Був чотири рази поранений, один раз – важко.

Після закінчення Другої світової війни протягом 35 років військової служби пройшов посади від начальника штабу розвідувального батальйону до начальника розвідувального управління військового округу. Обіймав посади начальника розвідувального управління Центральної групи Радянських військ, Далекосхідного та Київського військових округів. При цьому під час військової служби та після її закінчення генерал Кузовенко завжди відрізнявся активною громадською позицією.

З нагоди дня народження привітати прославленого розвідника прибули представники керівництва ГУР МО України та провідних громадських організацій ветеранів-розвідників України.

Подякувавши гостям за увагу та подарунки, Володимир Федорович, зокрема, зазначив: “Незважаючи на день народження, сьогодні мені дуже болісно за те, що відбувається у моїй країні. Свого часу ми, незважаючи на національність, у тому числі пліч-о-пліч з росіянами, перемогли страшного ворога – гітлерівський фашизм. Ніколи у самому страшному сні не міг собі уявити, що колишні брати по зброї стануть агресорами на нашій землі. Сподіваюсь, що час виправить помилки політиків та історія розставить все по місцях”.