Повідомлення

В ГУР МО України відбулася міжнародна конференція за участі аналітиків з Великої Британії, Канади, США та України

29 січня 2020 року
Результатом заходу стала спільна розвідувальна оцінка воєнних розвідок країн–учасниць конференції гібридних дій ворожої держави в сучасних умовах
В ГУР МО України відбулася міжнародна конференція за участі аналітиків з Великої Британії, Канади, США та України

У вітальній адресі начальника ГУР МО України генерал-полковника Василя Бурби учасникам заходу зазначено:

“Ми дуже раді, що Київ став місцем проведення міжнародної аналітичної конференції за участі делегацій воєнних розвідок США, Великої Британії, Канади та України.

Це особлива честь для нас, тому що саме ці країни надають нашій державі найбільшу допомогу у відбитті агресії Росії.

Також це особливе професійне випробування для аналітиків ГУР МО України, оскільки спільна робота з американськими, британськими і канадськими експертами – це завжди нові ідеї, думки та погляди на речі, які упродовж багатьох років перебувають у фокусі наших розвідувальних оцінок”.

Під час заходу, який тривав протягом двох діб, представники інформаційно-аналітичних структур воєнних розвідок чотирьох країн спільно опрацювали широке коло практичних питань. Так, понад 50 аналітиків, працюючи у тематичних підгрупах, розглянули поточний стан та тенденції розвитку безпекової ситуації в Європі, у світі та довкола України, обмінялися досвідом використання ефективних форм та способів аналізу інформації, а також визначили напрями подальшого співробітництва.