Повідомлення

Українці увіковічнюють пам’ять про загиблих розвідників

30 листопада 2014 року
Віддавши свої життя за незалежність та територіальну цілісність України, воїни-розвідники назавжди залишилися в серцях громадян України
Українці увіковічнюють пам’ять про загиблих розвідників

28 листопада відразу у декількох куточках України земляки, рідні та бойові побратими вшановували пам’ять загиблих розвідників 3 окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України.

Так, у селищі Високі Байраки, що на Кіровоградщині, в місцевій школі відкрили меморіальну дошку на честь сержанта Анатолія Бузуляка, який загинув 29 липня поблизу міста Сніжне Донецької області. Крім того, у Шевелівській загальноосвітній школі Харківської області встановлено меморіальну дошку на честь рядового Станіслава Майсеєва, який загинув 15 липня поблизу населеного пункту Ізварине Луганської області.

Обидва розвідники за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджені орденами “За мужність”.

У заходах з вшанування пам’яті загиблих спецпризначенців взяли участь їхні рідні, друзі, однокласники, бойові побратими, вчителі та мешканці населених пунктів.

Бойові побратими загиблих поклялися, що ніколи не пробачать ворогам смерті захисників України. Ворогів, які сьогодні вбивають українських воїнів та мирних мешканців, буде обов’язково покарано.

Українці увіковічнюють пам’ять про загиблих розвідників Українці увіковічнюють пам’ять про загиблих розвідників