Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Український інститут національної пам’яті представив проект “Воїн. Історія українського війська”

31 січня 2016 року
Автори проекту планують забезпечити комплектами плакатів кожну військову частину ЗС України
Український інститут національної пам’яті представив проект “Воїн. Історія українського війська”

Комплект складається із 24 постерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення. На плакатах формату А1 вояки зображені в українських одностроях усіх часів і з відповідною зброєю.

Проект описує військо Давньої Русі, українців у війську Великого князівства литовського, козацьке військо, Українських січових стрільців, військо доби Української державності, Карпатську Січ, Українську повстанську армію. Світлини супроводжуються інформацією про військові підрозділи того часу: військова організація, чисельність, озброєння, види та роди війська, воєнне мистецтво, участь у бойових діях.

Невід’ємним елементом реформ в українській армії має бути відродження українських військових традицій, наголошує Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович: "Це надзвичайно важливо – аби ті, хто зараз захищають українську землю, розуміли, що вони є продовжувачами справи тих, хто боронив нашу країну протягом попередніх століть. Ці історичні матеріали та їх візуалізація потрібні для промоції серед вояків української військової традиції, для того, аби перетворювати нашу армію у справді українську. Російське військо у нинішній війні переможе не пострадянська, а саме українська армія”.

Автори проекту планують найближчим часом передати до військових частин наклад плакатів у 10 тисяч примірників.