Повідомлення

Ubi соnсоrdia ibi victoria

8 лютого 2019 року
Від єдності українського суспільства залежить майбутнє нації та держави
Ubi соnсоrdia ibi victoria

Про це співробітники ГУР МО України говорили під час зустрічі з професором Інституту історії України Владиславом Верстюком.

Обговорюючи передумови української революції 1918 року та причини її поразки, історик та розвідники одностайно дійшли висновку, що якби того часу всі видатні постаті працювали як одна команда, не загинули б герої-крутянці, та й Україна не втратила б своєї незалежності.

Проектуючи тогочасні події на сьогодення, співробітники ГУР МО України навели факти застосування Росією тих же методів гібридної війни, які й зараз використовують окупанти проти України. Як і сьогодні, 100 років тому, коли ще не існувало терміна “фейкові новини”, російська влада намагалася руйнувати національну свідомість українців.

Обговорюючи сучасну боротьбу з російськими окупантами, співробітники ГУР МО України зазначили, що нині врахували помилку 100-річної давнини та за принципом “Ubi соnсоrdia ibi victoria” – де злагода, там перемога, – координують протидію російській агресії із закордонними партнерами, а також наголосили, що готові дати жорстку військову відсіч агресорові в разі його спроб піти в наступ.