Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У військових розвідників – і капелани особливі

6 лютого 2017 року
Капеланом одного з розвідувальних батальйонів ЗС України є отець Віктор

Російська збройна агресія проти України поряд із надзвичайною кількістю негативних наслідків водночас посприяла швидкому вирішенню у ЗС України давно “наболілих” питань, зокрема щодо перебудови системи речового забезпечення військовослужбовців та початку зміни пострадянського інституту “замполітів”.

За результатами опитувань, сьогодні одним із інститутів, якому найбільш довіряють українці, є Українська православна церква Київського патріархату.

Жорстокі бойові дії з російськими окупантами, крім лютої ненависті до ворога, посилюють в українців віру в краще майбутнє нашого народу та нашої держави. Захисникам України допомагають у цьому військові капелани.

У військових розвідників – і капелани особливі

Капеланом одного з розвідувальних батальйонів ЗС України є отець Віктор. Свого часу, ще перебуваючи у складу Московського патріархату, він служив панахиди за загиблими на Майдані та відспівував загиблих під час АТО захисників України. Згодом отець Віктор перейшов до Київського патріархату та став капеланом у військових розвідників. За це Московський патріархат звинуватив його у розколі та заборонив проводити служби до “повного розкаяння”.

“У “московській церкві” я був інородним тілом, рано чи пізно вона мала мене позбутися. Я не кажу, що мене цікавить лише Київський патріархат, – мене цікавить правда, Христос, перемога над Московією. Це мета нашого життя. Наші діти мають говорити рідною мовою та хреститися в українських церквах”, – вважає отець Віктор.