Повідомлення

У Національному військово-історичному музеї України відбулась презентація “Книги пам’яті”

25 серпня 2016 року
Захід приурочено до Дня Незалежності України
У Національному військово-історичному музеї України відбулась презентація “Книги пам’яті”

До Дня Незалежності України в Національному військово-історичному музеї України відбулась презентація першого тому “Книги пам’яті військовослужбовців ЗС України, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України”. До видання увійшли біографічні довідки про уродженців Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської та Закарпатської областей. У подальших двох томах планується розмістити біографії загиблих представників інших областей України.

Книгу було видано за ініціативою Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака. Над її упорядкуванням працювали співробітники Національного військово-історичного музею України та волонтери сайту “Книга пам’яті полеглих за Україну”.

Участь у презентації, яку розпочав заступник Міністра оборони України з питань євроінтеграції Ігор Долгов, взяли батьки загиблого Героя України розвідника Юрія Коваленка, родини інших загиблих військовослужбовців ЗС та Національної гвардії України.

Презентацію видання планується провести також у Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді та інших містах.