Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Кіровограді відкрили меморіал-капличку в пам’ять про загиблих спецпризначенців

23 лютого 2016 року
Капличку відкрито на території окремого полку спеціального призначення
У Кіровограді відкрили меморіал-капличку в пам’ять про загиблих спецпризначенців

“Вже другий рік триває антитерористична операція, під час якої гинуть кращі сини України. Серед них наші співслужбовці, які, виконуючи свій професійний та патріотичний обов’язок, не замислюючись вирушили на захист Батьківщини. На жаль, деякі не повернулись живими. Найкраща нагорода для тих, хто вцілів, – це життя, для тих, хто загинув, – пам’ять. Тому в пам’ять про наших загиблих ми відкриваємо пам’ятний знак”, – зазначив на церемонії відкриття меморіалу представник полку.

Допомагали з облаштуванням меморіалу волонтери. Освятив його єпископ Кіровоградський та Голованівський Марк. Передбачається, що меморіал стане своєрідною капличкою, де військові зможуть звернутись до Бога.

“Те, що ми зробили, було і важко робити, і легко. Легко, бо допомагало дуже багато людей, які з відкритою душею йшли на зустріч. І важко. Бо коли ми підбирали фотографії, ми перебрали сотні, а може і тисячі фото. А ще дуже багато спогадів, історій про цих людей. Ми так наплакались. Що я хочу сказати… Хлопці, бережіть себе”, – каже волонтер Оксана Червона.