Повідомлення

У Харкові учасники АТО отримуватимуть матеріальну допомогу на День захисника України

14 січня 2016 року
Таке рішення було прийнято 13 січня на сесії Харківської міської ради

Відповідні зміни були внесені до кошторису витрат на виконання Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2013-2016 роки.

Згідно з програмою, одноразову грошову допомогу до Дня захисника України можуть отримувати за особистим зверненням учасники бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, інваліди війни з числа учасників бойових дій у зоні АТО, члени сімей загиблого учасника бойових дій в зоні АТО, які знаходяться на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення адміністрацій районів міста Харкова.

Як зазначила заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, на минулій сесії міськрада виділила кошти для надання матеріальної допомоги на лікування бійців, які цього потребують. Після цього до міськради звернулися громадські організації з проханням забезпечити виплату матеріальної допомоги всім учасникам АТО.

“Місто відгукнулося на прохання громадських організацій. Тим більше, що подібна програма є й в області. Ми змінили порядок надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій у зоні АТО. Тепер до свята всі учасники АТО зможуть отримувати таку матеріальну допомогу. Для цього їм потрібно написати заяву на ім’я міського голови”, – підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.