Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Харкові учасники АТО отримуватимуть матеріальну допомогу на День захисника України

14 січня 2016 року
Таке рішення було прийнято 13 січня на сесії Харківської міської ради
У Харкові учасники АТО отримуватимуть матеріальну допомогу на День захисника України

Відповідні зміни були внесені до кошторису витрат на виконання Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2013-2016 роки.

Згідно з програмою, одноразову грошову допомогу до Дня захисника України можуть отримувати за особистим зверненням учасники бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, інваліди війни з числа учасників бойових дій у зоні АТО, члени сімей загиблого учасника бойових дій в зоні АТО, які знаходяться на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення адміністрацій районів міста Харкова.

Як зазначила заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, на минулій сесії міськрада виділила кошти для надання матеріальної допомоги на лікування бійців, які цього потребують. Після цього до міськради звернулися громадські організації з проханням забезпечити виплату матеріальної допомоги всім учасникам АТО.

“Місто відгукнулося на прохання громадських організацій. Тим більше, що подібна програма є й в області. Ми змінили порядок надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій у зоні АТО. Тепер до свята всі учасники АТО зможуть отримувати таку матеріальну допомогу. Для цього їм потрібно написати заяву на ім’я міського голови”, – підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.