Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У ГУР МО України відбулася багатостороння зустріч керівників воєнних розвідок регіону

25 червня 2018 року
Міжнародний спеціальний захід такого рівня представництва вперше проведено в Україні від початку російської збройної агресії проти нашої держави

Упродовж декількох діб у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України проводився міжнародний форум “BLACK SEA INTELLIGENCE FORUM”.У ГУР МО України відбулася багатостороння зустріч керівників воєнних розвідок регіону Участь у заході, крім української сторони, взяли делегації експертів з міністерств оборони восьми країн світу на чолі із представниками вищого керівництва.

Проведення форуму обумовлене значним погіршенням протягом останнього часу світової та регіональної безпеки через агресивні дії Російської Федерації та необхідністю пошуку шляхів врегулювання ситуації спільними зусиллями країн регіону та провідних держав світу.

Під час брифінгів, пленарних засідань та панельних дискусій заходу було розглянуто існуючі та потенційні загрози регіональній та світовій безпеці за тематичними напрямами.У ГУР МО України відбулася багатостороння зустріч керівників воєнних розвідок регіону При цьому однією з найбільших загроз національній безпеці кожної із країн–учасниць форуму та світовій безпеці в цілому було визначено агресивні дії Російської Федерації, зокрема нарощування угруповань російських військ поблизу кордонів України та в тимчасово окупованому Криму, а також ескалація напруження російською стороною у Чорному та Азовському морях.

У ході заходу активно використовувався метод підготовки спільних доповідей від декількох сторін. Крім того, керівники делегацій провели низку двосторонніх та багатосторонніх зустрічей високого рівня.

Участь у роботі форуму взяли Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Василь Бурба та представники керівництва Генерального штабу ЗС України.

У ГУР МО України відбулася багатостороння зустріч керівників воєнних розвідок регіону

Детально проаналізувавши здобуту країнами-учасницями розвідувальну інформацію щодо стану та тенденцій поширення існуючих та потенційних загроз, учасники заходу визначили практичні заходи протидії експансії російської агресії у регіоні та світі.