Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У бою з російськими окупантами загинув співробітник ГУР МО України Юрій Назарук

5 червня 2022 року

У бою з російськими окупантами загинув співробітник ГУР МО України Юрій НазарукЗ перших днів повномасштабного вторгнення окупаційних військ на територію України, майор Юрій Назарук брав участь у звільненні від російської нечисті Ірпеня та Бучі, виконував бойові завдання в Запорізькій області, на Миколаївщині, Луганщині та Донеччині. Був одним із героїчних захисників Маріуполя. На особистому рахунку героя кілька спалених одиниць ворожої техніки та десятки знищених окупантів.

Морально та фізично сильний, він завжди вмів блискавично ухвалювати сміливі рішення, які зберегли сотні життів захисників України. Мав беззаперечний авторитет та повагу серед бойових побратимів.

За особисту мужність в боротьбі російською ордою майора Юрія Назарука було нагороджено орденом “За мужність” III ступеня, орденом “Богдана Хмельницького” III ступеня, відзнакою “Захиснику України”, медалями “Операція Об‘єднаних Сил”, “За звитягу та вірність”, почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу “За досягнення у військовій службі” II ступеня, відзнаками Міністерства оборони України “За військову доблесть” та “Знак пошани”, нагрудним знаком “Сухопутні Війська України”.

Співробітники воєнної розвідки України висловлюють співчуття родині незламного героя та завжди пам‘ятатимуть свого бойового побратима і наставника багатьох воїнів-спецпризначенців, який віддав своє життя за Україну.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЯМ!

СЛАВА УКРАЇНІ!