Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Сила нескорених

10 жовтня 2015 року
Розвідники стали делегатами Всеукраїнського форуму учасників АТО, участь в роботі якого взяв Президент України
Сила нескорених

Петро Порошенко привітав ініціативу зі створення організації, яка об’єднає героїв війни за незалежність і територіальну цілісність держави.

“Переконаний, що ваша новостворена організація перейматиметься не лише питаннями соціального захисту своїх членів, а буде брати безпосередню участь в зміцненні обороноздатності Української держави, підвищенні патріотизму в українському війську та у молодого покоління”, – зазначив Глава держави.

Президент наголосив, що вітчизняна війна ще не закінчена, хоча завдяки надзусиллям українських військових та дипломатів вдалося зупинити вогонь і досягнути перемир’я. “Ваш досвід, ваш патріотизм, ваше вміння та авторитет сьогодні дуже потрібні державі, бо хочу всім нагадати, що війна не закінчена. Нам потрібно мати сильне, патріотичне, добре навчене, ефективне, з унікальним бойовим досвідом українське військо”, – сказав Петро Порошенко.

Під час виступу Петро Порошенко запропонував відзначати День захисника України, який вперше країна святкуватиме 14 жовтня, під гаслом “Сила нескорених”, адже це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Президент України наголосив, що влада разом із громадськістю працюють над гідним соціальним забезпеченням учасників АТО. “Вперше в нашій історії більше 5 % ВВП держава віддає на сектор оборони та безпеки, на ЗСУ та інші силові підрозділи. Але ми розуміємо, що і виконання соціальних зобов’язань держави перед учасниками АТО є також першим пріоритетом”, – зазначив Глава держави. Зокрема, виділено близько половини від потреби ділянок, реалізується проект забезпечення житлом.

Президент України закликав учасників АТО долучатися до патріотичного виховання. “Хто, як не ви, є найбільшим авторитетом для покоління, що підростає? Кому, як не вам, йти до шкіл викладати початкову військову підготовку, яка обов’язково має бути відновлена? На чийому ще прикладі, як не на вашому, вчити дітей любити Батьківщину?” – зазначив Президент України.

Глава держави також вручив нагороди військовослужбовцям – учасникам АТО.