Повідомлення

Спортивний протез для розвідника

29 червня 2017 року
В Одесі пройшов благодійний забіг “Переможці” на підтримку пораненого розвідника
Спортивний протез для розвідника

Герой проекту “Переможці” розвідник Микола Полторак був поранений під час виконання бойового завдання. Герой утратив ногу, але після реабілітації не здався і навіть започаткував власну справу. А ще мріє повернутися у спорт – повноцінно бігати та тренуватися.

“Беру участь у проекті “Переможці”, щоб такі хлопці, як я, не комплексували, а впевнено йшли вперед. Можливість займатися спортом – важлива частина шляху повернення до повноцінного мирного життя”, – каже Микола Полторак.

Щоб реалізувати мрію героя, протезисти підібрали для нього спеціальний біговий протез гомілки з легкою дугою, що дасть можливість швидко долати короткі та довгі дистанції.

Кошти на спортивний протез гомілки для ветерана АТО збирали під час благодійного забігу – на реалізацію саме цієї ініціативи спрямовано частину суми стартових внесків учасників.

“У Миколи буде спортивний протез! Я дуже щаслива, що нас підтримують, відгукуються. Це надихає та окрилює, тому що разом завжди можна зробити більше”, – зізнається куратор ініціативи Соломія Вітвіцька.

Благодійний забіг “Переможці” відбувається в кожному заході бігової ліги Run Ukraine Running League 2017. Це п’ять подій, що протягом року проходять у чотирьох містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.