Повідомлення

Спортивний протез для розвідника

29 червня 2017 року
В Одесі пройшов благодійний забіг “Переможці” на підтримку пораненого розвідника

Герой проекту “Переможці” розвідник Микола Полторак був поранений під час виконання бойового завдання. Герой утратив ногу, але після реабілітації не здався і навіть започаткував власну справу. А ще мріє повернутися у спорт – повноцінно бігати та тренуватися.

“Беру участь у проекті “Переможці”, щоб такі хлопці, як я, не комплексували, а впевнено йшли вперед. Можливість займатися спортом – важлива частина шляху повернення до повноцінного мирного життя”, – каже Микола Полторак.

Щоб реалізувати мрію героя, протезисти підібрали для нього спеціальний біговий протез гомілки з легкою дугою, що дасть можливість швидко долати короткі та довгі дистанції.

Кошти на спортивний протез гомілки для ветерана АТО збирали під час благодійного забігу – на реалізацію саме цієї ініціативи спрямовано частину суми стартових внесків учасників.

“У Миколи буде спортивний протез! Я дуже щаслива, що нас підтримують, відгукуються. Це надихає та окрилює, тому що разом завжди можна зробити більше”, – зізнається куратор ініціативи Соломія Вітвіцька.

Благодійний забіг “Переможці” відбувається в кожному заході бігової ліги Run Ukraine Running League 2017. Це п’ять подій, що протягом року проходять у чотирьох містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.