Повідомлення

Спортивні заходи львів’ян з підтримки воїнів АТО

12 березня 2016 року
Мешканці міста Лева винаходять нові способи допомоги захисникам України
Спортивні заходи львів’ян з підтримки воїнів АТО

Львів’яни від перших днів відбиття російської збройної агресії всебічно підтримують захисників України.

Окрім потужного волонтерського руху, культурної та інформаційної діяльності мешканці міста та області постійно винаходять нові способи допомоги українським воїнам.

Так, з ініціативи футбольного клубу “Карпати” учасники АТО зможуть безкоштовно відвідувати домашні матчі футбольного клубу. Як зазначив директор стадіону “Арена Львів” Денис Ринський, за три години до початку матчу біля кас стадіону учасників АТО чекатимуть члени організації учасників бойових дій та ветеранів АТО, які видаватимуть їм білети.

Спортивні заходи львів’ян з підтримки воїнів АТО

Крім того, спортсмени із силового триборства проводять 13 березня у Львові благодійний турнір з пауерліфтингу, усі зібрані кошти від якого підуть на підтримку українських військових в зоні АТО. Організатори заходу – громадська організація “Волонтерський полк” та “Sport Club Lviv” повідомляють, що змагання відбудуться о 12:00 у “Sport Club Lviv” (Львів, вул. Пасічна, 93/б). Благодійний внесок кожного учасника – 50 гривень. До участі в змаганнях допускаються усі охочі. У день змагання за результатами зважування учасники розподіляються на групи за ваговими категоріями: до 75 кг, до 90 кг, до 105 кг та до 120 кг. Кожному учаснику дається по три спроби у кожній вправі (станова тяга, жим штанги лежачи, присідання зі штангою). Переможці отримають місячні абонементи до “Sport Club Lviv”.