Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Спільна заява щодо захисту інформаційного простору України від російських ворожих Телеграм-каналів

15 липня 2022 року
Спільна заява щодо захисту інформаційного простору України від  російських ворожих Телеграм-каналів

В умовах, коли Україна успішно протистоїть російському нападу, вкрай актуальним є питання інформаційної безпеки. Адже, не маючи можливості перемогти на полі бою, ворог намагається посіяти «зраду» та розхитати українське суспільство.

Зокрема, на це працює низка нібито «незалежних» Телеграм-каналів, роботу яких насправді координує кремль через свої спецслужби.

Причетність таких каналів до російських спецслужб РФ раніше встановила і Служба безпеки України в рамках відповідних кримінальних проваджень.

Так, йдеться про ТГ-канали Легетимный, Сплетница, Картель, Резидент, Наблюдатель, MediaPost, Женщина с косой та інші телеграм-канали, список яких додається та постійно оновлюється.

Закликаємо вас не користуватися цими каналами, адже їх роботу фінансує і координує росія.

У жодному разі не довіряйте їм, оскільки такі майданчики поширюють фейки та маніпуляції і є частиною інформаційної війни проти України.

Також відзначаємо, що низка цих каналів для власної "розкрутки" замовляє рекламу в українських пабліках.

Звертаємо увагу власників і редакторів усіх українських видань, що інформаційна, фінансова та будь-яка інша підтримка таких ресурсів може розглядатись як пособництво ворогу та буде переслідуватися відповідно до законодавства.

Слава Україні!

Міністерство внутрішніх справ

Міністерство оборони

Служба Безпеки України

Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Міністерство культури та інформаційної політики

Міністерство цифрової трансформації

Центр протидії дезінформації при РНБО України

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП

Спільна заява щодо захисту інформаційного простору України від  російських ворожих Телеграм-каналів Спільна заява щодо захисту інформаційного простору України від  російських ворожих Телеграм-каналів