Повідомлення

Сьогодні Міністр оборони України підписав технічні умови для харчових наборів нового зразка

26 вересня 2016 року
Про це повідомляє офіційний веб-сайт Міністерства оборони України
Сьогодні Міністр оборони України підписав технічні умови для харчових наборів нового зразка

– Позаду об’ємна і напружена робота волонтерів, спеціалістів Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України, – наголосив Степан Полторак. – Попереду – не менш важливий етап – погодження цих технічних умов із профільними міністерствами та Кабінетом Міністрів України. Але на шляху до реформування та вдосконалення забезпечення військовослужбовців не маємо права зупинятися.

Новими технічними умовами розширено асортимент страв, яких наразі розроблено 18 варіантів. Калорійність для польових наборів нового зразка становить 3500 Ккал, а в посиленому варіанті для військовослужбовців у зоні проведення АТО – 4200 Ккал на добу. При цьому розробники врахували досвід країн-членів НАТО щодо калорійності та упаковки, але у питанні асортименту страв врахували особливості національної кухні.

Окрім цього, у харчовому наборі буде використовуватися нова технологія пакування, що дозволить отримати готові страви без термічної обробки, забезпечить компактність і зручність під час використання.