Повідомлення

Слово – зброя

23 січня 2020 року
Росія робить дезінформацію однією з найважливіших стратегій
Слово – зброя

Країна-агресор усе більше намагається маніпулювати суспільною думкою української та світової громадськості.

Про це співробітники ГУР МО України говорили під час зустрічі з координатором групи військових експертів “Інформаційний спротив” Костянтином Машовцем. Він – один з героїв українського спротиву 2014–2015 років, який у війну з Росією разом із невеликою групою українських військовослужбовців вступив задовго до початку вторгнення окупаційних військ до Криму та Донбасу. Учасники “спротиву” чудово розуміють, що сучасна війна є комплексом інформаційно-бойових операцій, що інформація мобілізує суспільство, мотивує воїнів, збирає ресурси, визначає рівень зовнішньополітичної підтримки. Тому розмова розвідників із військовим експертом вийшла професійною та цікавою.

Під час зустрічі присутні дійшли висновку, що російська дезінформація стала зброєю, інструментом розпалення ворожнечі та поляризації, сіяння невпевненості та недовіри до державних інститутів.

Також розвідники поспілкувалися з експертом про методи виявлення фейкових новин та домовилися про спільну протидію дезінформації, спрямованої на руйнування українського суспільства.