Повідомлення

Серед пріоритетних завдань Міністерства оборони України – посилення соціального захисту військовослужбовців

27 серпня 2020 року
На цьому наголосив керівник вітчизняного оборонного відомства Андрій Таран
Серед пріоритетних завдань Міністерства оборони України – посилення соціального захисту військовослужбовців

“Поставлені Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України Володимиром Зеленським першочергові завдання Міністерству оборони України будуть виконані у повному обсязі”, – наголосив Міністр оборони України Андрій Таран.

За словами Міністра оборони України, серед пріоритетних завдань оборонного відомства є подальше реформування Збройних Сил України, розвиток та посилення їх бойових спроможностей, імплементація стандартів НАТО на шляху подальшої інтеграції України до євроатлантичного простору, а також забезпечення новітніми зразками озброєння та військової техніки підрозділів Українського війська, передусім тих, які наразі виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Андрій Таран зазначив також, що не менш вагомим блоком завдань є продовження політики, спрямованої на посилення соціального захисту військовослужбовців. Це, зокрема, створення гідних умов для проходження військової служби, а також т. зв. “мотиваційний пакет”, що включатиме забезпечення військових та їхніх родин житлом, гідне грошове забезпечення, пріоритетне право на вступ до навчальних закладів, безкоштовна освіта, належне медичне забезпечення, розвиток медичної інфраструктури тощо.

Андрій Таран зазначив, що усі ці завдання є надважливими і вимагають від керівництва військового відомства та усього особового складу ЗС України консолідації зусиль, наполегливості та цілеспрямованості. Він підкреслив, що Збройні Сили України готові до якісного виконання поставлених завдань.