Повідомлення

Розвідники 74 окремого розвідувального батальйону відзначили річницю створення батальйону

1 серпня 2017 року
За час проведення АТО воїни батальйону відзначилися численними подвигами
Розвідники 74 окремого розвідувального батальйону відзначили річницю створення батальйону

Привітати розвідників прибули представники командування Сухопутних військ ЗС України, оперативного командування “Схід”, оперативно-тактичного угруповання “Маріуполь”, духовенство, волонтери, близькі та рідні військовослужбовців та ветерани батальйону.

“Добре пам’ятаю, як у жовтні 2014 року добровольці батальйону приступили до виконання завдань у донецькому аеропорту. Ви виконуєте дуже багато бойових завдань, розвідувальних завдань, дуже багато приносите користі Збройним Силам України. Вам є чим пишатись і кожен з вас здатен виконувати те, на що вас готували, – захищати Україну та український народ. Я схиляю голову перед кожним загиблим військовослужбовцем батальйону та дякую кожному з вас, хай вас береже Бог та доля. Віримо у перемогу України над підступним, злобним, але обов’язково у майбутньому подоланим ворогом”, – зазначив начальник штабу командування Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв у своєму вітальному виступі.

Під час урочистостей кращі військовослужбовці батальйону отримали нагороди, грамоти, чергові військові звання та нагородну зброю.