Повідомлення

Розвідники 74 окремого розвідувального батальйону відзначили річницю створення батальйону

1 серпня 2017 року
За час проведення АТО воїни батальйону відзначилися численними подвигами

Привітати розвідників прибули представники командування Сухопутних військ ЗС України, оперативного командування “Схід”, оперативно-тактичного угруповання “Маріуполь”, духовенство, волонтери, близькі та рідні військовослужбовців та ветерани батальйону.

“Добре пам’ятаю, як у жовтні 2014 року добровольці батальйону приступили до виконання завдань у донецькому аеропорту. Ви виконуєте дуже багато бойових завдань, розвідувальних завдань, дуже багато приносите користі Збройним Силам України. Вам є чим пишатись і кожен з вас здатен виконувати те, на що вас готували, – захищати Україну та український народ. Я схиляю голову перед кожним загиблим військовослужбовцем батальйону та дякую кожному з вас, хай вас береже Бог та доля. Віримо у перемогу України над підступним, злобним, але обов’язково у майбутньому подоланим ворогом”, – зазначив начальник штабу командування Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв у своєму вітальному виступі.

Під час урочистостей кращі військовослужбовці батальйону отримали нагороди, грамоти, чергові військові звання та нагородну зброю.