Повідомлення

Розвіднику відкрили пам’ятну дошку у рідній школі на Сумщині

17 вересня 2015 року
Офіцер артилерійської розвідки Сергій Гордієнко посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького
Розвіднику відкрили пам’ятну дошку у рідній школі на Сумщині

На фасаді будівлі загальноосвітньої школи № 2 у місті Білопілля Сумської області встановлено меморіальну дошку на честь випускника школи – майора Сергія Гордієнка, який проходив службу на посаді начальника розвідки відділення артилерії штабу 30 окремої механізованої бригади.

В ході АТО Сергій Миколайович брав участь у звільненні від російсько-терористичних формувань території України, зокрема, особисто здійснював артилерійську розвідку та корегував з відомої Савур-могили вогонь нашої артилерії по противнику. Завдяки професійним діям майора Гордієнка окупантам було завдано значних втрат у живій силі та військовій техніці. У серпні минулого року Сергій Гордієнко загинув під час прориву з ворожого оточення.

Указом Президента України від 14 листопада 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Сергій Миколайович Гордієнко нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).