Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Розвідникам вручили бойові нагороди

13 жовтня 2017 року
Президент України Петро Порошенко присвоїв звання Герой України розвіднику Олександру Капушу
Розвідникам вручили бойові нагороди

Президент України Петро Порошенко за виняткову мужність і героїзм присвоїв звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” 23-річному командиру розвідувального відділення 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади старшому солдату Олександру Капушу, який загинув у боях з російським агресором захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Нагороду Глава держави передав батькам захисника Людмилі Князівні та Василю Івановичу.

У лютому 2015 року під час виконання бойового завдання група розвідників, очолювана Олександром, мужньо обороняла позиції від переважаючих сил російських найманців. У найскладніший момент бою у групу зі сторони противника кинули бойову гранату. Олександр не вагаючись прикрив собою товариша, а сам – загинув. Позиції були утримані.

“Подвиг Олександра назавжди залишиться у народній пам’яті, стане символом незламності бойового духу захисників української землі”, – наголосив Глава держави.

Глава держави привітав усіх із святом і побажав з гідністю нести славетні бойові традиції наших пращурів. “Вони залишили нам у спадок найкращу у світі країну. А ми, перед тим як передати її дітям та онукам, зробимо ще ліпшою”, – підсумував Президент України.

Нагороди воїнам вручали як в столиці України так і на передових позиціях у зоні бойових дій. До Дня захисника України орденами та відомчими відзнаками нагороджено сотні розвідників.