Повідомлення

Розвідник навчається завжди

12 червня 2021 року
Курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (місто Одеса) поєднають літній відпочинок з педагогічною практикою

Розвідник навчається завждиВже кілька років курсантів факультету, які демонструють відмінні показники у навчанні, дисципліні та спорті, скеровують у Карпати брати участь у вишкільних таборах, що проводить для підлітків Навчально-виховний центр “Гайдамацька Січ”.

Як повідомляє “АрміяINFORM”, завдання курсантів – бути інструкторами та старшими товаришами для дітей. А заодно, відточити майстерність наставника, психолога й організатора. Адже за короткий час (зміна в таборі триває десять днів) потрібно завоювати прихильність і увагу такої різної за характерами аудиторії, як школярі.

– Ми співпрацюємо з факультетом, де готують офіцерів для ССО та розвідки українського війська вже третій рік поспіль надзвичайно продуктивно. Хлопці викладаються на всі сто відсотків. Роблять з ними фізичні вправи, ходять у гори, навчають азів “рукопашки”, організовують заняття з надання домедичної допомоги, влаштовують навіть радіотренування з переговорів по портативній рації – розповів голова НВЦ “Гайдамацька Січ” Вадим Кіров.