Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

"росія вчиться на своїх помилках"

26 січня 2023 року
Росія вчиться на своїх помилках, і зараз українським військам важче бити по її складах боєприпасів і логістичних центрах. Тому Україні необхідні ракети більшої дальності.

"росія вчиться на своїх помилках"Про це представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький заявив в інтерв’ю CNN.

За словами представника воєнної розвідки України, окупанти почали перекидати військові вантажі по всій території російської федерації, зокрема через Кримський півострів у південні області

"Тому необхідно завдавати ударів по об’єктах не тільки в окупованому росією Криму, а й у російській федерації", – зазначив Вадим Скібіцький.

Представник ГУР МО України розповів, що зараз російські військові склади розташовані за 80-120 км від лінії фронту, і щоб завдавати по них ударів, Україні потрібна артилерія більшої дальності.

Вона також необхідна, щоб почати контрнаступ до того, як росія перекине підкріплення.

"Щоб підготувати контрнаступ або наступальну операцію, необхідно знищити безліч об’єктів не тільки на лінії фронту, а й глибоко в тилу, за 100-150 км", – пояснив представник ГУР.

Крім того, для формування сильних ударних угруповань Україні потрібні танки, БМП та важке озброєння, додав Вадим Скібіцький.