Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

росія хоче будь-що втягнути білорусь у війну

28 червня 2022 року

росія хоче будь-що втягнути білорусь у війнуЯк повідомив в ефірі національного телемарафону представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, російські окупанти не полишають спроб втягнути білорусь у війну з Україною.

За інформацією воєнної розвідки у білорусів залишається все менше простору для маневрів та пошуку відмовок через небажання воювати проти України.

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну білоруси надавали російським окупантам аеродроми, інфраструктуру та території. Тепер білоруси віддають окупантам свої боєприпаси та зброю, які використовуються проти ЗС України та мирних українців. Територія білорусі стала плацдармом російських окупантів для нападу на Україну. Втім, для росіян такої лояльності мало: вони вимагають від білорусів активної участі у бойових діях.

Також представник ГУР МО України додав, що за оцінками аналітиків, росія може здійснити на території рб кілька диверсій для залучення держави у війну. Ворог вже має досвід подібних операцій та може атакувати білорусів, звинувативши у нападі ЗС України.