Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Революція Гідності – доленосний поворот в історії України

20 лютого 2017 року
Співробітники ГУР дізналися про маловідомі моменти Революції Гідності
Революція Гідності – доленосний поворот в історії України

20 лютого в Україні встановлено День Героїв Небесної Сотні. У 2014 році завдяки великій людській відвазі та самовідданості, силі духу і стійкості патріотів було змінено хід історії нашої держави. Ця пам’ятна дата встановлена з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні до ГУР МО України завітали безпосередні учасники Революції Гідності – заступник директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Антоніна Пипко та член “самооборони Майдану” Роман Орищенко.

Антоніна Кузьмівна розповіла історії людей, які відстоювали на Майдані українську свободу. Їхній подвиг повинен увійти в новітню історію як приклад жертовності, мужності та самовідданості.

Роман Михайлович безпосередньо брав участь у Революції з першого дня. Його розповідь була сповнена болем за загиблими товаришами і в той же час вірою в те, що ці жертви не були марними і Україна все ж стане сильною європейською державою з вільними громадянами та демократичною, чесною владою.

Cпівробітники ГУР МО України вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.