Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди Нового року та Різдва Христового

31 грудня 2016 року

Шановні колеги, бойові побратими!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди Нового року та Різдва Христового

Прийміть мої щирі вітання з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим!

Ці чудові зимові свята є втіленням добра й радості, вони об’єднують весь Український народ. У сяйві світлої зірки Різдва Христового відчувається тепло домашнього вогнища, любов до ближніх і віра у мирне майбутнє, про яке мріє кожен із нас.

На Сході України досі тривають військові дії, проте дух нашого народу, його сила, прагнення свободи – незламні, їх не побороти ворогові. І Новий рік ми зустрічаємо з оптимізмом та впевненістю в Перемогу.

Заради майбутнього вільної, незалежної, суверенної України воєнна розвідка консолідувала всі зусилля, наростила спроможності та асиметрично реагує на зовнішні загрози, демонструючи свою дієздатність, ефективність і величезний потенціал.

Вдячний усьому особовому складу за вагомий внесок у захист національних інтересів України, високу громадянську свідомість, бездоганну службу та самовіддану працю.

Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, добра й достатку.

Нехай 2017 рік стане роком наших нових перемог і звершень в ім’я України!

Щасливого Нового року!

Начальник Головного управління розвідки

Міністерства оборони України

генерал-майор В.В.БУРБА