Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди Дня захисника України

14 жовтня 2016 року

Шановні колеги! Бойові побратими!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди Дня захисника України

Чотирнадцятого жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці та Українського козацтва наш народ відзначає День захисника України.

Ще з давніх часів віра в Бога й захист Вітчизни були нерозривно пов’язані у свідомості українського воїнства. Зброя і вишкіл роблять армію могутньою, сила духу робить її непереможною!

Нині, коли все ще триває російська агресія, а воєнна загроза зі Сходу є найскладнішим стратегічним викликом, наші військовослужбовці, стримавши наступ російсько-терористичних військ у глиб країни, міцно тримають позиції у східних та південних областях нашої держави.

Загартоване в запеклих боях за визволення Донбасу Українське військо набуло унікального бойового досвіду, щодня зміцнюючи свій потенціал та бойові спроможності. Як сказав Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко: “Нам є чим і як захистити мир і спокій нашої держави, нашого народу”.

Воєнна розвідка продовжує виконувати свої основні завдання, приділяючи особливу увагу превентивному реагуванню на нові виклики і загрози для України та прогнозуванню розвитку воєнно-політичної і воєнно-стратегічної обстановки у світі. Це вимагає від нас глибокого розуміння національних інтересів і стратегії їх захисту, чіткого бачення цілей, поєднання потужного інтелектуального потенціалу, широкої ерудиції та професіоналізму.

Вдячний всьому особовому складу за вагомий внесок у забезпечення національної безпеки України. Особливі слова подяки тим, хто виконує бойові завдання на передових рубежах.

У цей святковий день щиро вітаю всіх із Днем захисника України! Бажаю міцного здоров’я, щастя, наснаги, непохитної віри в нашу Перемогу та нових звершень на шляху утвердження України як сильної, процвітаючої держави!

Слава захисникам України!

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-лейтенантВ.В.КОНДРАТЮК