Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2018 року

Шановні колеги! Дорогі ветерани!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 26-ї річниці воєнної розвідки України

Сьоме вересня є особливою датою для кожного, хто поєднав своє життя із воєнною розвідкою та на різних етапах її існування зробив внесок у забезпечення національної безпеки України.

Розум, Оперативність, Зваженість, Витривалість, Інформативність, Далекоглядність, Конспіративність, Акцентованість – слова, із заголовних букв яких складається РОЗВІДКА, – все це притаманне людям, діяльність яких – таємниця за семи замками, пов’язана з виконанням складних і важливих завдань.

Сьогодні сильні духом, загартовані війною, міцні, мов граніт, воєнні розвідники мужньо і з холодним розумом зустрічають небезпеку. Вони не думають про блискучу славу чи високі нагороди, а сповнені великою жагою до перемоги та помстою ворогу за своїх бойових побратимів, які поклали життя на вівтар свободи за краще майбутнє України.

“Вогонь запеклих не пече, вогонь запеклих просто зігріває. І кров із ран хоробрих не тече. Безсмертних жодна куля не вбиває...” – цими поетичними рядками учасника бойових дій Ігоря Бойчука можна охарактеризувати безстрашних воїнів-розвідників, які захищають рідну землю на Сході України.

З нагоди Дня воєнної розвідки України вітаю співробітників, у чиїх серцях палає безмірна любов до Батьківщини, і дякую за високий професіоналізм, розуміння особистої відповідальності за долю країни, готовність заради неї жертвувати собою. Також вдячний ветеранам – за безцінний досвід, який ви передаєте молоді, та всебічну допомогу, спрямовану на покращення діяльності нашого розвідувального органу.

Щиро бажаю всім сили й віри в перемогу, які допомагають нам вистояти у цій боротьбі, міцного здоров’я, щастя, успіхів у розбудові незалежної, могутньої європейської держави!

Слава Україні!

 

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України генерал-лейтенант  В. БУРБА