Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 24-ї річниці воєнної розвідки України

7 вересня 2016 року

Шановні колеги!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди 24-ї річниці воєнної розвідки України

Прийміть мої щирі вітання з Днем воєнної розвідки України!

За двадцять чотири роки воєнна розвідка пройшла складний шлях становлення, реформування та розвитку і утвердилася як ефективний та дієвий інструмент у загальній системі національної безпеки України. Змінювалися акценти і підходи у її діяльності, але незмінними залишалися патріотична відданість та вірність Військовій присязі воєнних розвідників.

Сьогодні усі думки – навколо подій на сході України, де наші співробітники, яким не позичати хоробрості, відваги і героїзму, виконують спеціальні бойові завдання, роблять усе можливе, щоб на нашій рідній землі якомога швидше запанували мир і злагода.

І хоча успіхи та здобутки воєнної розвідки зазвичай не є загальновідомими, але прийде час і Український народ обов’язково дізнається невідомі імена сучасних Героїв.

Зі смутком у серці згадуємо світлі образи наших бойових побратимів, які поклали своє життя, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

Вдячний особовому складу за високий професіоналізм, результативну діяльність, залізну витримку, твердість духу і самовідданість!

Нехай у Ваших серцях завжди горить вогонь завзяття та безмежна любов до Батьківщини, а гостре лезо меча, який зображено у символіці воєнної розвідки України, нагадує ворогу про нашу силу та непереможність! Французький письменник Віктор Гюго у свій час зазначив: “Мужність народжує переможців, згуртованість – непереможних”.

З нагоди нашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпних життєвих сил, оптимізму, незламної віри у Перемогу та подальших успіхів у розбудові вільної, незалежної, могутньої європейської держави!

Слава Україні!


Начальник Головного управління розвідки

Міністерства оборони України

генерал-лейтенант           В.В.КОНДРАТЮК