Повідомлення

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з Днем захисника України

14 жовтня 2015 року

Шановні колеги, бойові побратими!

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з Днем захисника України

Вся історія Українського народу – це його одвічна боротьба за волю та право жити в незалежній і суверенній державі.

Ця боротьба продовжується й нині. Сьогодні Схід України, де триває найжорстокіший з часів Другої світової війни конфлікт, в якому всі ми разом протистоїмо підступному агресору, є об’єктом зосередження уваги цивілізованого світу.

День за днем посилюється мілітаристське божевілля Росії, і саме Україна стала своєрідним бастіоном на шляху розповсюдження “кремлівської чуми” до Європи.

Мужність, відвага і жертовність воїнів, які сьогодні захищають нашу країну, передалися у спадок від багатьох поколінь захисників української землі. Вони є достойними продовжувачами славних військових традицій і перемог наших предків. Їх героїчна боротьба гідно вшанована українським суспільством установленням нового державного свята – Дня захисника України, що віднині відзначатиметься 14 жовтня. Воно має глибоке історичне підґрунтя, оскільки саме ця дата об’єднує знакові для Українського народу свята – Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День Української повстанської армії.

Це свято усіх, хто причетний до захисту нашої Батьківщини, і день пам’яті тих, хто віддав за неї найдорожче – своє життя. Упевнений, що воно ще більше згуртує наше суспільство перед сучасними викликами і загрозами.

Нині воїни-розвідники роблять вагомий внесок у забезпечення національної безпеки України, виконують найважливіші завдання на найбільш загрозливих напрямах, наближаючи Велику Перемогу.

Дякую вам за самовіддану службу і ратну працю.

Щиро вітаю вас з Днем захисника України та бажаю усім миру, добра, щастя, натхнення і віри у краще майбутнє!

Слава Україні!

 

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-лейтенант В.В.КОНДРАТЮК