Повідомлення

Привітання Міністра оборони України з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2014 року

Товариші генерали й адмірали, офіцери, прапорщики і мічмани, сержанти і старшини, солдати і матроси, курсанти і ліцеїсти, працівники Збройних Сил України!
Шановні ветерани!

Привітання Міністра оборони України з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Щиро і сердечно вітаю вас із 70-річчям визволення України від фашистських загарбників!

У цей знаменний день ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю, кому всі ми зобов’язані звільненням від фашизму – “коричневої чуми” двадцятого століття!

У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України гідно продовжують героїчні традиції фронтовиків.

Військовослужбовці Збройних Сил України – учасники антитерористичної операції пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками інших силових структур самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози на сході країни.

І тепер, через 70 років після визволення України, саме від цих героїчних людей – офіцерів, військовослужбовців за контрактом, бійців, призваних під час мобілізації, залежить доля та майбутнє нашої країни.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Українські воїни продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів.

Шановні ветерани!

У цей день низько вклоняємося ветеранам, які своєю звитягою наближали світлий день визволення України від фашистських загарбників. Здоров’я Вам і довголіття, вельмишановні визволителі!

Дорогі бойові побратими – учасники АТО!

Вам, нащадкам славетних перемог, випала доля відстояти Незалежність України в умовах, фактично, зовнішньої агресії. У цій боротьбі ми обов’язково переможемо, адже правда на нашому боці!

Слава Україні!

Слава її Героям-Захисникам!

Міністр оборони України
генерал-полковник Степан Полторак
28 жовтня 2014 року